Pristatymas

 • Prekių pristatymas visoje Lietuvoje  - NEMOKAMAS, jei nupirktų prekių suma yra didesnė nei 30 Eur. Kitu atveju, prekių pristatymas - 3.00 Eur (2.48 Eur plius PVM) (išskyrus Neringos savivaldybę). 
 • Siuntas pristato DPD kurjerių tarnyba darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
 • Pristatymas Neringos Savivaldybėje derinamas atskirai, skambinkite  +370 6 597 3852.
 • Užsakytos prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas
 • Prekių pristatymo taisyklės:

  1. Pristatymo išlaidos yra nurodomos atskirai ir pateikiamos Pirkėjo suformuotame prekių krepšelyje.

  2. Prekių pristatymui taikomas pristatymo mokestis. Prekės pristatomos iki objekto be krovos/užnešimo paslaugų, nebent susitariama atskirai.

  3. Jeigu patvirtinus užsakymą prekės yra sandėlyje, Pardavėjas įsipareigoja pateikti Jūsų užsakytas prekes Jūsų užsakyme nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje vidutiniškai per 1-3 (tris) darbo dienas po galutinio užsakymo / išankstinės ar PVM sąskaitos faktūros apmokėjimo

  4. Jeigu patvirtinus užsakymą prekių likutis sandėlyje nepakankamas Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui Prekes ar paslaugas sumokėtus pinigus ir/ar pakeisti netinkamos kokybės prekes analogiškomis, tinkamos kokybės prekėmis.

  5. Užsakytas prekes pristato įgaliotas atstovas ar siuntų tarnybos kurjeris (toliaupristatantis asmuo). Pirkėjui pasirašius siuntos važtaraštyje / siuntos pristatymo lape ar siuntų tarnybos elektroninėje pristatymo sistemoje yra laikoma, kad Prekė yra perduota Pirkėjui tinkamai ir yra tinkamos kokybės. Pirkėjui išaiškinta, jog nuo Prekės perdavimo momento Pirkėjui tenka visa prekės atsitiktinio žuvimo ar sugadinimo rizika.

  6. Prekės pristatymo metu kartu su pristatančiu asmeniu Pirkėjas privalo patikrinti prekės siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Pirkėjas privalo tai pažymėti siuntos važtaraštyje / siuntos pristatymo lape ar nepriimti pristatytos Prekės siuntos bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui pasirašius siuntos važtaraštyje / prekių pristatymo lape ar pristatančio asmens elektroninėje pristatymo sistemoje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar dokumentų, Pirkėjas privalo apie tai nedelsiant informuoti Pardavėją.